Dış Çekim Hizmetleri

Dış Çekim Fotoğraf

Çorlu'da hatta tüm Trakya'da düğün, söz, nişan, sünnet, nikah dış çekimlerinde profesyonel ekibimiz ile hizmet vermeye hazırız. En mutlu anlarınızı tarihe kaydetmek en az sizin kadar bizim içinde paha biçilemez bir duygu. Akıllarda kalıcak, uzun yıllar sonra bile baktığınızda yüzünüzde tebessüm oluşturacak kareleri yakalamak ortak hayalimiz.

Çorlu dış çekim hizmetinde sizlerin ya da tarafımızdan önerilen mekanları birlikte inceleyerek karar veriyoruz.

Yapacağımız dış çekim öncesinde yüz yüze görüşerek hoş sohbet kurmayı, daha önce yapmış olduğumuz Çorlu Dış Çekimlerini ve albüm örneklerini sizlere sunmayı hedefliyoruz.

Dış çekimlerimizden dilerseniz albümlü, dilerseniz albümsüz dijital dış çekim olarak yararlanabilirsiniz. Unutmayın ki bizim amacımız sizlerle sadece ticaret yapmak değil en mutlu anlarınızı ölümsüzleştirerek tarihe işlemek.

Çorlu ve Trakya bölgesinde gerek yapay olarak oluşturulmuş platolarda gerekse Kıyıköy gibi adeta doğal plato havasında ki mekanlarda dış çekimlerinizi gerçekleştirebiliriz.

Tüm çekim paketlerimiz, referanslarımız, hoş sohbetiniz ve diğer tüm detaylar için Çorlu'da bulunan ofisimizde sizleri misafir etmek isteriz.

En Mutlu Anlarda Yanınızdayız...